Konsulting

Konsulting

Firma konsultingowa & doradztwo IT – Software House ASC

 • dedykowane oprogramowanie na zamówienie

 • doradztwo IT / konsulting IT / doradztwo informatyczne i biznesowe

 • pomoc w doborze dostawcy IT

 • usługi IT dla banków, towarzystw ubezpieczeniowych, sektora biznesowego i przemysłowego

 • IT consulting

 • IT outsourcing

 • firma programistyczna

 • audyt i usługi IT / usługi informatyczne

 

Upewnij się, że używane w firmie technologie optymalnie wspierają Twoje cele biznesowe.

Poznaj ich ograniczenia i możliwości, by w pełni korzystać z potencjału swoich rozwiązań informatycznych.

Doradztwo IT

Usprawnienia procesów biznesowych

 
proces biznesowy

Chcesz podnieść konkurencyjność firmy usprawniając procesy biznesowe? Przed działaniem powstrzymuje Cię nieaktualna dokumentacja lub brak wiedzy na temat ich skuteczności?

Pomożemy zidentyfikować i udokumentować istniejące procesy biznesowe zgodnie ze standardem BPMN. Zweryfikujemy dokumentację. Doradzimy jak mierzyć efektywność procesów i jak je usprawniać. Zautomatyzujemy pracę w Twojej firmie, implementując procesy na platformie BPM (np. Camunda) lub wprowadzimy RPA (Robotic Process Automation).

Audytowanie rozwiązań aplikacyjnych

Zastanawiasz się czy systemy których używasz sprostają wymaganiom jakie stawia przyszłość? Czy są wystarczająco szybkie, elastyczne i bezpieczne? Czy warto je rozwijać czy lepiej zainwestować w nowe rozwiązania?

Pomożemy w znalezieniu odpowiedzi na te pytania. Znajdziemy błędy i wąskie gardła w Twoim oprogramowaniu. Ocenimy jego potencjał w kontekście planów rozwojowych i celów biznesowych. Podpowiemy najkorzystniejsze dla Twojej firmy rozwiązania w obszarach:

 • architektury oprogramowania,
 • wydajności rozwiązań,
 • bezpieczeństwa aplikacji.

 
aplikacje oprogramowanie

Wsparcie w wyborze systemu/dostawcy

Dostawca IT
 

Chcesz uniknąć żmudnych, długich poszukiwań systemu lub dostawcy nowego rozwiązania? Zależy Ci na podjęciu optymalnej decyzji w oparciu o istotne dla projektu kryteria?

Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu dobrego oprogramowania, powiemy Ci, w jaki sposób ocenić dostawcę i jego rozwiązanie, aby z sukcesem osiągnąć zamierzony cel. Wesprzemy merytorycznie w określeniu i opisaniu potrzeb związanych z oprogramowaniem, aby spełniło Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Altkom Software & Consulting Sp. z o.o., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia. Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych, ich sprostowania, usunięcia czy ograniczenia przetwarzania. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych w Altkom: iodo@altkom.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Altkom Software & Consulting Sp. z o.o., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na adres e-mail i numer telefonu podany przeze mnie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”), oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Świadom(a) jestem faktu, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych, ich sprostowania, usunięcia czy ograniczenia przetwarzania. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych w Altkom: iodo@altkom.pl