LABbox

Labbox altkom

Inżynieria oprogramowania – Software House ASC

  • oprogramowanie Machine Learning

  • oprogramowanie camunda

  • oprogramowanie Robotic Process Automation

  • User experience oprogramowania

  • tworzenie dedykowanego oprogramowania na zamówienie

  • projektowanie dedykowanego oprogramowania dla firm, banków i agencji ubezpieczeniowych

 

Poznaj technologie, narzędzia i metody, które mają przed sobą przyszłość i nie są chwilową modą.

Dowiedz się, jak je wykorzystać do rozwiązania konkretnych problemów biznesowych.

LABbox

Machine Learning

Machine Learning

Dysponujesz danymi, których właściwe wykorzystanie może zapewnić Ci przewagę konkurencyjną? Masz świadomość potencjału sztucznej inteligencji, ale gubisz się w mnogości algorytmów, technik, bibliotek i usług?

Przyjrzymy się danym które posiadasz i doradzimy w jaki sposób je użyć do lepszego planowania, kontroli, marketingu lub rozwoju Twoich produktów. Pokażemy jakie dane warto zbierać oraz jak zbudować długofalową strategię zarządzania informacją w Twojej firmie. Tam, gdzie to przydatne, zaproponujemy rozwiązania zawierające wytrenowany model machine learning zintegrowany z zewnętrznymi usługami oraz środowiskiem IT.

Dowiedz się więcej

Robotic Process Automation

Chcesz uwolnić pracowników od powtarzalnych i manualnych czynności, by mieli czas na bardziej kreatywne zadania. Usprawnić procesy, wyeliminować ludzkie błędy?

Pomożemy Ci wdrożyć Robotic Process Automation. Wspólnie znajdziemy miejsca, w których automatyzacja da największe korzyści. Zaprogramujemy roboty, które będą wykonywały te same czynności. Pokażemy Ci, jak zwiększyć efektywność procesów już zautomatyzowanych. Przetestujemy je, wdrożymy oraz pokażemy jak na bieżąco monitorować działanie mechanicznych pracowników.

Automatyzacja procesów

User experience

User experience

Zależy Ci na tym, aby Twoje aplikacje i systemy były proste w obsłudze i przyjazne dla użytkowników? Chcesz, aby Twoi pracownicy szybko się ich uczyli i chętnie z nich korzystali?

Bez względu na to czy projektujesz nowe oprogramowanie czy chcesz poprawić już działające, pomożemy w realizacji Twoich celów. Korzystając z najlepszych praktyk user experience, zaproponujemy właściwe rozwiązania w ramach usług UX dla nowych systemów (UX Project) oraz poprawy lub przeprojektowania UX istniejącego oprogramowania (UX Check&Repair i UX Redesign).

Dowiedz się więcej

Altkom Inventive Meeting

Masz wrażenie, że wszystko co dobre i wartościowe zostało już wymyślone? Jednocześnie wiesz, że aby się wyróżniać na tle konkurencji musisz regularnie proponować swoim klientom innowacyjne produkty i usługi?

Przełam ten impas. Proste i genialne rozwiązania są bliżej niż myślisz. Pomożemy Tobie je odkryć, korzystając z naszej autorskiej metody generowania innowacyjnych pomysłów.

Dowiedz się więcej
Altkom Inventive Meeting