Migracja do nowego systemu

15 kwietnia o godzinie 10:00

Z doświadczenia wiemy, że wymiana systemu nie jest krótkim czy łatwym procesem, ale odpowiednio zaplanowana pozwala na przejście przez tę operację „suchą stopą”.

 • Co świadczy o tym, że stary system typu „legacy” powinien zostać wymieniony?
 • Jak sprawnie przeprowadzić migrację do nowego systemu?
 • Czy taki proces jest trudny i kosztowny?

Na spotkaniu poznasz sposoby wymiany Twojego systemu na nowy. Krzysztof Skowerski, nasz Delivery Manager, opowie o możliwych podejściach, gdzie widzi ryzyka i na co warto zwracać uwagę.

Agenda spotkania:

 1. Migracja do nowego systemu – jednorazowa
 2. Migracja do nowego systemu – etapowa
 3. Migracja do nowo tworzonego systemu
 4. Na co zwracać uwagę:
  1. analiza wykonalności i gap
  2. konsulting przy wyłanianiu dostawcy systemu
  3. oszacowanie brakujących funkcjonalności: koszt i czas
  4. przygotowanie planu migracji poszczególnych modułów
  5. plany: wewnętrzny i dostawcy
  6. przygotowanie planu migracji danych i testów
  7. szczegółowy roll-out plan
  8. częste problemy

Dla kogo?

Biorąc udział w naszym webinarium, poznasz kilka scenariuszy migracji do nowego systemu, które omówimy na rzeczywistych przykładach. Wychodząc od problemów, przejdziemy przez zastosowane rozwiązania i uzyskane efekty.

Najbardziej skorzystają osoby odpowiadające za utrzymanie sprawności, ciągłości działania i bezpieczeństwa systemów w firmach. W szczególności managerowie Działów Utrzymania i Rozwoju Aplikacji, ale też specjaliści chcący poszerzyć wiedzę i poznać nasze doświadczenia.

Zaufali nam:

Prowadzący:

Krzysztof Skowerski

Krzysztof Skowerski

Delivery Manager

Ponad 10 lat zarządza projektami związanymi z utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych, Głównie w obszarze ubezpieczeń, logistyki i produkcji. Posiada silny background techniczny w programowaniu i bazach danych.

Jeśli już tu jesteś, to z dużym prawdopodobieństwem poszukujesz rozwiązania dla kwestii starych technologii w Twojej firmie! Java 1.4-1.6, .NET w wersjach […]
Nie musisz tego robić, zwłaszcza kiedy lubisz życie na podwyższonym ryzyku. Przypuszczam jednak, że Twoi przełożeni będą innego zdania i […]
To pytanie stawia sobie prawdopodobnie wiele osób odpowiedzialnych za utrzymanie systemu IT i jego ciągłości działania. Niestety odpowiedź nie jest […]